Mede-ondernemers

Uw adviseur in Etten-Leur en omgeving

Mede-ondernemers

Medewerkers? Nee, wij hebben mede-ondernemers! Want bij Luyten zijn we ervan overtuigd dat iedereen het beste werkte vanuit eigen vrijheid en verantwoordelijkheid. Een hiërarchie komt u binnen Luyten dan ook nauwelijks tegen: iedereen is gelijk en de directie heeft vooral een coachende en koersbepalende functie. Kom hier alles te weten over ons team: algemene informatie, weetjes en persoonlijke contactgegevens. Kijk voor meer informatie op: happycowsgivemoremilk.nl

Kunnen we u helpen?

Bel, app, mail of chat met ons.

telefoon
Bel naar: 076-5021087
e-mail
Mail naar: info@luyten.nl
whatsapp
Whatsapp naar 06-10518932
chat
Chat niet beschikbaar
facebook
Stel je vraag op Facebook
twitter
Stel je vraag op Twitter

MKB & ZZP

Jack Vos
Mede-eigenaar
jack@luyten.nl

Linda de Witte
Binnendienstmedewerkster
linda@luyten.nl

Fleur Mensink-Slavenburg
Binnendienstmedewerkster
fleur@luyten.nl

Ellen Koeken-Neijs
Binnendienstmedewerkster
ellen@luyten.nl

AGRO

Karin de Regt
Binnendienstmedewerkster
karin@luyten.nl

Loes Vriends
Binnendienstmedewerkster
loes@luyten.nl

Kelly Buynsters
Binnendienstmedewerkster
kelly@luyten.nl

Particulier

Celine Vugts
Assurantieadviseur
celine@luyten.nl

Marian Jochems
Binnendienstmedewerkster
marian@luyten.nl

Caroline Jongenelis
Binnendienstmedewerkster
caroline@luyten.nl

Hypotheek

Pensioen

Jan Groeneweg
Pensioenadviseur
jan@luyten.nl

Robert Hanssen
Adviseur leven/pensioen
robert@luyten.nl

Martijn Suijkerbuijk
Assistent adviseur leven/pensioen
martijn@luyten.nl

Schadeafdeling

Bas van Beers
Schadebehandelaar
bas@luyten.nl

Arietta Hendrikx
Assistent schadeafdeling
arietta@luyten.nl

Polisverwerking

IT afdeling

Luyten Adviesgroep
Bredaseweg 65, 4872 LA, Etten-Leur
Tel.: 076-5021087 E-mail: info@luyten.nl


Openingstijden
Ma t/m Do: 8:30 tot 17:30 uur
Vr: 8:30 tot 17:00 uur