Wij maken gebruik van cookies

Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maken wij gebruik van cookies. Door de tracking cookies te accepteren, word je herkend. Zo kunnen we onze website afstemmen op jouw persoonlijke voorkeuren en kunnen we je relevante informatie laten zien, binnen en buiten onze website. Klik op "Ik ga akkoord" als je hiermee akkoord gaat. Je kunt je instellingen altijd inzien en laten wijzigen.

Ik ga akkoord

Mede-ondernemers

Uw adviseur in Etten-Leur en omgeving

Mede-ondernemers

Medewerkers? Nee, wij hebben mede-ondernemers! Want bij Luyten zijn we ervan overtuigd dat iedereen het beste werkte vanuit eigen vrijheid en verantwoordelijkheid. Een hiërarchie komt u binnen Luyten dan ook nauwelijks tegen: iedereen is gelijk en de directie heeft vooral een coachende en koersbepalende functie. Kom hier alles te weten over ons team: algemene informatie, weetjes en persoonlijke contactgegevens. Kijk voor meer informatie op: happycowsgivemoremilk.nl

Kunnen we u helpen?

Bel, app, mail of chat met ons.

telefoon
Bel naar: 076-5021087
e-mail
Mail naar: info@luyten.nl
chat
Chat niet beschikbaar
facebook
Stel je vraag op Facebook
twitter
Stel je vraag op Twitter

MKB & ZZP

AGRO

Karin de Regt
Binnendienstmedewerkster
karin@luyten.nl

Loes Vriends
Binnendienstmedewerkster
loes@luyten.nl

Lissa de Vooght
Assurantieadviseur
lissa@luyten.nl

Particulier

Celine Vugts
Assurantieadviseur
celine@luyten.nl

Marian Jochems
Binnendienstmedewerkster
marian@luyten.nl

Caroline Jongenelis
Binnendienstmedewerkster
caroline@luyten.nl

Hypotheek

Roy Kort
Hypotheekadviseur
roy@luyten.nl

Kelly Buynsters
Binnendienstmedewerkster
kelly@luyten.nl

Mieke Dekkers
Binnendienstmedewerker
mieke@luyten.nl

Pensioen

Jan Groeneweg
Pensioenadviseur
jan@luyten.nl

Robert Hanssen
Adviseur leven/pensioen
robert@luyten.nl

Vivian Rombouts
Binnendienstmedewerkster
vivian@luyten.nl

Schadeafdeling

Polisverwerking

Rob van Wensen
Binnendienstmedewerker
rob@luyten.nl

Sofie Franken
Binnendienstmedewerker
sofie@luyten.nl

IT afdeling

Luyten Adviesgroep
Trivium 50, 4873 LP, Etten-Leur
Tel.: 076-5021087 E-mail: info@luyten.nl


Openingstijden
Ma t/m Do: 8:30 tot 17:30 uur
Vr: 8:30 tot 17:00 uur